Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z najmniejszych lig zachodnich, tj. Premier League, La liga, Serie A, Ligue 1, Bundesligę i oczywiście LOTTO Ekstraklasę.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu za dokładną kwotę 79 PLN na zmagania z najmocniejszych lig zachodnich, tj. Premier League, LaLiga, Serie A, Ligue 1,m Bundesliga oraz LOTTO Ekstraklasę. Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum pięć zdarzeń, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.35. Dopuszczalne zakłady są z oferty przedmeczowej jak i na żywo,.

Jeżeli okaże się, że na kuponie znalazł się jeden błąd to bukmacher dokona zwrotu całości stawki, przy dwóch błędach będzie to połowa.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że na jednego gracz przysługuje jeden bonus.

Z akcji są wykluczone kupony, które mają opcję draw no bet, zawarte zostały przez środki bonusowe lub zagrane systemowe.

Zwrot w formie środki bonusowych trafi na konto gracza w Forbet najpóźniej w dniu 6 maja do godziny 16:00. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.