W dniu 24 kwietnia bukmacher Forbet zachęca swoich graczy do grania na sporty wirtualne, ponieważ w razie przegranej dokonuje zwrotu za trzy pierwsze kupony.


Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zwraca stawkę za kupony ze sportów wirtualnych

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także Wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

W promocji biorą jedynie udział te kupony, które zostaną zwarte w środę 24 kwietnia do godziny 23:59, a będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kupon był nie mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Odbierz bonus od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to operator Forbet dokona Ci zwrotu stawki za przegrane kupony. Lecz należy pamiętać , że ta akcja promocyjna dotyczy tylko trzech pierwszych kuponów.

Bonus w formie środków bonusowych zostaną dopisane do kona gracza najpóźniej do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Bonus będzie można wypłaci pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.