W środę 10 kwietnia bukmacher Forbet dokonuje zwrotu stawki za część przegranych kuponów, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Promocja skierowana jest do graczy bukmachera Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Poza tym nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Ta akcja promocyjna trwa jedynie w środę 10 kwietnia do godziny 23:59. Akcja promocja dotyczy jedynie trzech pierwszych kuponów, które będą spełniać poniższe warunki promocji.

Muszą na nich znaleźć się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych, gdzie kurs kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Jednak bukmacher Forbet wymaga, żeby stawka za każdy kupon wyniosła 20 PLN.

Odbierz bonus od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher Forbet przyzna zwrotu stawki 20 PLN za każdy kupon jeżeli okaże się, ze jest on rozliczony jako przegrany. Jednak należy pamiętać, że w tej akcji promocyjnej biorą udział jedynie pierwsze kupony.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Wypłacić go będzie można jedynie wtedy, kiedy dokonać się czterokrotnego obrotu otrzymanymi środkami, po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.