Przed nami ostatnia promocja od Etoto z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Dzisiaj, czyli w środę 26 grudnia bukmacher daje nam zwrot stawki za kupon, który zostanie zawarty za przynajmniej 50 PLN i będzie przegrany.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w środę 26 grudnia i trwa do końca dnia. Do tego czasu:

  • Twój kupon musi zostać rozliczony
  • Odebrać ewentualny bonus

Kupon musi zostać zawarty za przynajmniej 50 PLN. Jednak środki nie mogą pochodzić z freebetów oraz innych środków bonusowych.

Na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa typy, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i Twój kupon okaże się przegrany, to bukmacher zwróci Ci połowę stawki. Maksymalnie będzie to 50 PLN.

Żeby nagroda trafiła na Twoje konto po zalogowaniu musisz kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli chcesz wypłacić bonus musisz najpierw obrócić go czterokrotnie po kursie minimalnym 2.20. Dopuszczalne formy do singiel bądź kupon wielozdarzeniowy.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.