Który bonus u bukmachera jest korzystniejszy, bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka? Warto przeanalizować wady i zalety, co pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji!

Zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu - co wybrać u bukmachera?
Zakład bez ryzyka czy bonus bez depozytu – co wybrać u bukmachera?

Bonus bukmacherski, czyli oczko w głowie każdego gracza

Bez względu na to czy obstawiamy już od dłuższego czasu, czy dopiero się tym zajęliśmy, bonusy bukmacherskie na pewno zdążyły dać już o sobie znać i to więcej niż jeden raz. Rodzajów premii do odebrania jest bardzo wiele, dlatego niektórzy mogą czuć się tym przytłoczeni i nie do końca muszą wiedzieć, co jest dla nich dobre, a co nie.

Czy każdy bonus jest w takim samym stopniu odpowiedni dla wszystkich osób? Oczywiście, że nie, bo przecież każdy z nas gra nieco inaczej i ma trochę inne oczekiwania wobec promocji typerskich. Nie zmienia się tylko to, że wszystkim zależy na odebraniu jak najkorzystniejszej oferty.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bonus bez depozytu – pieniądze za samo założenie konta albo logowanie

Nie boimy się napisać, że bonus bez depozytu to zdecydowanie najpopularniejsza premia bukmacherska w naszym kraju. Każdy typer chce otrzymać pieniądze bez konieczności dokonywania wpłaty i trudno zrozumieć kogoś, kto uważa, że jest w tym coś dziwnego.

Największym zainteresowaniem w Polsce cieszy się premia bez wpłaty na stronie www.STS.pl. Polega ona na otrzymaniu 29 PLN za założenie darmowego konta i wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE„. Koniec, kropka – przejrzystość i łatwość w odbieraniu to jej największe zalety.

Jakie są największe plusy bonusów bez wpłaty?

  • premię otrzymujemy od razu po rejestracji
  • nie musimy wpłacać nawet złotówki na konto typerskie
  • pieniądze wykorzystujemy na ofertę bukmachera, bez względu na to czy lubimy obstawiać piłkę nożną, czy inny sport
  • zasady promocji są przejrzyste i łatwe do zrozumienia nawet dla początkujących.

Przy rejestracji u bukmachera popularne są jeszcze tak zwane zakłady bez ryzyka. Pora, aby przyjrzeć się bliżej także i nim.

Zakład bez ryzyka u bukmachera. Co takiego nam daje i jakie są jego największe zalety?

Fortuna obstawianie przez internet
Fortuna obstawianie przez internet

Zakład bez ryzyka zazwyczaj posiada wartość wyższą od bonusu bez depozytu, ale za to wymaga od nas nieco większego zaangażowania, a przede wszystkim – wpłaty pieniędzy na konto.

Opisywany rodzaj bonusu umożliwia zagranie kuponu bez konieczności zamartwiania się o ewentualny wynik obstawianego wydarzenia sportowego. W razie wygranej otrzymujemy pieniądze na konto, a gdy coś nie pójdzie po naszej myśli – bukmacher przyzna nam zwrot.

Za co typerzy chwalą zakłady bez ryzyka?

  • można dzięki nim sporo zyskać
  • pozwalają na zapoznanie się z ofertą bukmachera w praktyce
  • dają swobodę działania
  • często mają korzystniejsze warunki obrotu w porównaniu z premiami bez depozytu.

Tylko od was zależy, na co ostatecznie się zdecydujecie. Zawsze możecie znaleźć portal, który posiada jedną promocję, by za chwilę zmienić na inny z premią o zupełnie innym charakterze. W zasadzie dla każdego najlepszy bukmacher to coś zupełnie innego! 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.