Bukmacher Forbet przedłuża promocję,w której zwiększa wygrane swoim graczom o 14 % do końca marca. Wystarczy zawrzeć kupon, aby cieszyć się z większej wygranej.

W marcu Forbet zwiększa wygrane o 14%

W marcu Forbet zwiększa wygrane o 14%

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Ta akcja promocyjna trwa do końca marca.

Jak chcemy wziąć udział w tej promocji to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6-12, aby cieszyć się z większej wygranej, a także dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Warto jest pamiętać, że specjalne zderzanie jest zaliczane do ilości typów na kuponie. Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji bukmachera Forbet. Podobnie jak i kupony, n a której znajdują się sporty wirtualne.

Gracz ma może sobie wybrać jaki rodzaj zakładu mu odpowiada. Ponieważ operator podczas tej promocji dopuszcza wszystkie kupony przedmeczowej jak i na żywo.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.