Na wtorek i środę zaplanowano ostatnie spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher Fortuna daję swoim graczom promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Akcja promocyjna „Happy Hours” trwa w godzinach od 17:00 do 18:00 w dni podczas, których rozgrywane są pojedynki Ligi Mistrzów.

Aby wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dodamy do kuponu specjalne zdarzenie „Happy Hours”, które będzie dostępne na stronie operatora w godzinach 17:00 do 18:00. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z ofert pojedynków przedmeczowych, a stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

A jest na pewno z czego wybierać podczas najbliższych spotkań. Ponieważ dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków: Bayern vs Liverpool czy Juventus vs Atletico Madryt.

Promocja obowiązuje wszystkie zakłady dostępne w ofercie zakładów oprócz sportów wirtualnych. Poza tym tej promocji nie można łączyć z z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.