Już w poniedziałek 1 lipca rusza kolejny w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – Wimbledon. Z tej okazji bukmacher LvBet oferuje swoim graczom zakłady bez podatku!

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa podczas trwania turnieju – Wimbledon, czyli od 1 do 14 lipca!

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to możesz ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a zajmie CI te proces dosłownie chwilę.

Podczas tej akcji bukmacher dopuszcza następujące zakłady: przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Warto jest pamiętać, że bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z swojej oferty na turniej Wielkoszlemowy – Wimbledon.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez tego operatora. Jednak z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe!

bonus na start bez wpłaty

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jak wygrany może liczyć na zakład bez podatku, ponieważ bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Bonus dla nowych graczy:

Bukmacher LvBet oferuje dla nowych graczy bonus za rejestrację w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu. Wystarczy założyć nowe konto i cieszyć się z darmowych środków na grę.

Natomiast gracz, który dokona dwóch pierwszy wpłat może liczyć na bonus nawet w wysokości 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.