Już dzisiaj, czyli w niedzielę 30 grudnia rusza Turniej Czterech Skoczni. W związku z tym bukmacher LvBet ma dla swoich graczy promocję, gdzie zwiększa wygrana o 14%.

Promocja obowiązuje podczas trwania turnieju Czterech Skoczni, czyli w dniach 28.12.2018 – 06.01.2019. Należy pamiętać, że dotyczy ona jedynie zakładowych postawionych na wcześniej wspomnianą imprezę.

W promocji biorą udział zarówno zakłady: przedmeczowe, na żywo pojedynki oraz kombi. Lecz trzeba pamiętać, że promocja nie dotyczy zakładów oyut – right!!

W promocji można jedynie obstawiać na środki gotówkowe. Jeżeli dokonamy gry za freebety bądź inne bonusy, automatycznie jesteśmy przekreśleni z tej promocji.

Należy pamiętać, że zakładów można dokonywać jedynie z aplikacji LvBet.

Jeżeli zostaną spełnione powyższe warunki promocji i w dodatku kupon zostanie rozliczony jako wygrany. To będziemy mogli cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.