Z okazji prowadzonego „szalonego tygodnia” bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom w piątek – 5 kwietnia. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby liczyć na większą wygraną o 12%.

Forbet zwiększa wygrane w piątek (5 kwietnia) o 12%

Forbet zwiększa wygrane w piątek o 12%

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. Tym bardziej, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w piątek 5 kwietnia. Aktywna jest jedynie w godzinach 06:00 – 12:00. I to właśnie w tym okresie musimy dokonać zawarcia kuponu.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Podczas tej promocji bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie promocyjnym znalazły się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Jednak wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak z promocji zostaną wykluczone kupony, które:

  • zostaną zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemowo

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.