Przed nami już dziewiętnasta promocja bukmachera LvBet z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, tj. środę 19 grudnia bukmachera zwiększa wygrane ze specjalnej puli o 7%. Pamiętaj, że promocja dotyczy jedynie spotkań z pucharu ligi francuskiej, które zostaną zawarte przez aplikacje mobilne.

Aby wziąć udział w promocji trzeba dokonać zakładu dzisiaj, czyli w środę 19 grudnia. W promocji biorą udział jedynie spotkania z pucharu ligi francuskiej.

Kupon musi zostac zawarty jedynie z aplikacji mobilnej. W szybki i łatwy sposób można ją pobrać ze strony internatowej bukmachera. Pamiętaj, że kupony zawarte ze strony internatowej, bądź mobilnej nie biorą udziału w tej promocji. Kupon jak zostanie zawarty z nich automatycznie jest wykluczony z promocji.

Twój kupon musi zostac rozliczony jako wygrany, wówczas bukmacher o ile spełniasz powyższe warunki automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 7%. Plus tej promocji jest taki, że nie musimy nigdzie zgłaszać naszego udziału. Spełniając powyższe warunki automatycznie Twój kupon bierze udział w promocji.


Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.