Już w czwartek – 21 marca, Polacy rozpoczną zmagania do Mistrzostw Europy 2020. Rywale Biało – Czerwonych będzie Australia. W związku z tym bukmacher LvBet ma promocje dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14% z aplikacji mobilnej.

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja obowiązuje w dniu 21.03.19 w godzinach 18:45 – 22:45, a biorą w niej udział tylko takie kupony, które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Mamy pełen wyboru jaki zakład zawrzemy, ponieważ bukmacher LvBet podczas w tej promocji dopuszcza: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, zakłady na żywo, kupony pojedyncze.

Stawka w tym przypadku jest dowolna, ale należy pamiętać, że środki nie mogą pochodzić konta bonusowego! Z promocji zostaną również wykluczone kupony, które zostały zawarte w innej wersji niż z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet!

Jeśli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.