Za nami już kwalifikacje do pierwszego wyścigi F1 w tym sezonie, w którym zobaczymy po przerwie Roberta Kubicę. W związku z ty bukmacher Fortuna ma promocję dla swoich graczy, w której można nawet otrzymać 200 PLN.

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

W promocji mogą wziąć wszystkie osoby, które mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także dokonali minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Wystarczy bowiem zawrzeć kupon za minimum 10 PLN, środki muszą pochodzić z konta głównego, a także dodać do kuponu minimum jednego zderzania związanego z GP Australii w F1. Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia.

W konkursie, który organizuje legalny bukmacher Fortuna zostanie nagrodzonych dziesięciu najlepszych typerów, których kurs trafiony będzie najwyższy. A jest na pewno o co walczyć, ponieważ do wygrania jest łącznie dziesięć bonusów w wysokości 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.