Ciekawy bonus dla swoich graczy ma bukmacher LvBet. Wystarczy wytypować dziesięć poprawnych spotkań włoskiej Serie A, aby liczyć na główną wygraną, czyli 20 000 PLN.


Nagroda główna 20 000 PLN

Nagroda główna 20 000 PLN

Promocja skierowana jest do gracz, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej pokonali minimum jednej wpłaty. Promocja obowiązuje do piątku do pierwszego pojedynku włoskiej Serie A, czyli do godz. 20:29.

I właśnie do tego momentu musimy zawrzeć kupon za minimum 10 PLN, na którym będą znajdować się zdarzenia 1 x 2 (;typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości) z każdego spotkania włoskiej Serie A z dwudziestej siódmej kolejki włoskiej Serie A.

Jest na pewno o co walczyć, poneiważ bukmacher przewidział dla swoich gracyz bardzo ciekawe nagrody. Dla osoby, która poprawnei wytluje dziesięć spotkań włoskiej Serie A otrzyma nagrodę w wysokości 20 000 PLN.

Po jednym błędzie będzie to nagroda w kwocie 5 000 PLN, natomiast jeżeli przytrafią się dwa błędy i gracz trafi 8 z 10 spotkań bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Da jednego gracza przypada jeden bonus. W konkursie biorą jedynie kupony zawarte za środki własne. Jeżeli skorzystamy z opcji Cash-Out to dany kupon jest wykluczony z promocji.

Nagrody dla zwycięzców od bukmachera LVbet trafią na ich konta w poniedziałek 12 marca do godziny 17:00. Aby móc wypłacić ją należy przyznaną kwotę obrócić raz po kursie co najmniej 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.