Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy podczas promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50”. Wystarczy typować mecze LIVE, aby liczyć na dodatkowe środki.

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

STS rozdaje bonusy za obstawienie Indian Wells 2021

Trzeba powiedzieć śmiało, że emocji na pewno podczas Indian Wells nie powinno zabraknąć, bowiem na kortach pojawia się najlepsi zawodnicy i zawodniczki.

Użytkownik, który chce wziąć udział w wspomnianej promocji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Akcja „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” aktywna jest graczom wyłącznie w dniach od 6 do 13 października do godziny 23:59.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE pochodzące z turnieju Indian Wells. Dodatkowo kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus na start bez wpłaty

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Bowiem na konto gracza trafi extra 20% bonusu. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na następujące bonusy:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.