Przed nami kolejna seria spotkań w angolskiej Premier League. W najbliższy weekend zostanie rozegrana już dwudziesta piąta kolejka. Z okazji tych wydarzeń bukmacher BetClic Polska przygotował promocję „Piłkarski Jackpot”. Akcja polega na poprawnym wytypowaniu ośmiu spotkań, aby otrzymać darmowe środki. Pula nagród wyznaczona przez bukmachera BetClic na tą akcję to 35 000 złotych.

Jakpot 2020 w Betclic. Gotówka dla każdego.

Jakpot 2020 w Betclic. Gotówka dla każdego.

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu na swoje konto.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać do 1 lutego do godz 13:30. Typer, który jest zainteresowany tą akcją musi się do niej zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie pięć kuponów. Na każdym z nich musi znajdować się dokładnie osiem pojedynków z dwudziestej piątej kolejki angielskiej Premier League.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Typy musi oddać typy „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis z oferty przedmeczowe na następujące pojedynki:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 złotych. Pod uwagę trzeba wziąć fakt, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują spotkania to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród wyznaczoną przez bukmachera, czyli 35 000 złotych.

Bonus do 550 złotych na start od BetClic na start

Każdy nowy gracz, który dokonają rejestracji konta u bukmachera BetClic Polska i wpisze hasło promocyjne „KOD550” dokona aktywacji Cashabacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych.

Po założeniu konta gracz może zagrać pierwszy swój zakład. Jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej otrzyma on zwrot 100% stawki do 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.