„Piłkarski Jackpot” jest to najnowsza promocja legalnego bukmachera BetClic. W tej akcji wystarczy wytypować poprawnie spotkania dziewiątej kolejki PKO Ekstraklasy, aby otrzymać w gratisie extra bonus. Pula nagród na tą akcję wynosi, aż 10 000 PLN.

Grudzień 2019 – Darmowe bonusy

Grudzień 2019 – Darmowe bonusy

Akcja „Piłkarski Jackpot” skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 13 grudnia 2019 r. 18:00. Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

W ramach tej promocji bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na których muszą znaleźć się jedynie wszystkie mecze z dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy.

Bukmacher BetClic wymaga, aby każdy gracz oddał typ na ten mecz – „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

W tej serii zmagań dojdzie chociażby do takich pojedynków jak chociażby Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Z tej oferty natomiast wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Pula nagród przeznaczona przez bukmachera BetClic to 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zagrany zakład spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej promocji każdy typer może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Nowi gracze legalnego bukmachera BetClic, którzy wpiszą kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji „Cashbacku„, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Zagrany kupon jak okaże się przegrany to żadna strata. Bowiem bukmacher BetClic dokona zwrotu całej kwoty. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała wartość znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.