Po przerwie zimowej wracamy z rozgrywkami Ligi Mistrzów, a pierwsze spotkania w tych rozgrywkach już we wtorek. W związku z tym bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę na te rozgrywki, gdzie zwiększa nasze wygrane o 14%.

Promocja dotyczy jedynie kuponów, które mają minimum jedno zdarzenie z oferty bukmacher na rozgrywki Ligi Mistrzów, a także graczy którzy wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Kurs zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06. Natomiast kurs ogólny musi wynieść co najmniej 2.00. Jeżeli idzie o stawkę, to kupon musi zostać zawarty za minimum 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że środki muszą pochodzić z salda głównego. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu poprzez freebety bądź inne środki bonusowe to automatycznie jesteśmy wykluczeni z promocji

W promocji nie biorą udziały kupony systemowe. Poza tym promocja nie obejmuje kuponów, na których doszło do zwrotu stawek lub zdarzenia zostały unieważnione. Należy pamiętać również, że ta promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Spełniając powyższe warunki, a do tego jeżeli kupo zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%. Należy jednak pamiętać, że nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału w promocji.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

______________

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.