Bardzo ciekawą promocje dla swoich graczy ma bukmacher Tototelbet. Ponieważ zawierając kupon wielozdarzeniowy można liczyć na większe wygrane. Nawet o 30%!

Promocja skierowana jest to osób, które maja zweryfikowane konto u bukmachera, a także dokonały wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Należy pamiętać, że bonus aktywuje się automatycznie, jeżeli kupon spełnia poniższe warunki. Więc tym samym nigdzie nie musimy zgłaszać naszego udziału.

Akcja promocyjna polega na tym, że trzeba zawrzeć kupon wielozdarzeniowy. Mając pieć zdarzeń na kuponie nasza ewentualna wygrana będzie większa o 5%.

Dokładnie wysokość bonusu wygląda następując:

  1. zdarzeń – 5%
  2. zdarzeń – 10%
  3. zdarzeń – 15%
  4. zdarzeń – 20%
  5. zdarzeń – 25%
  6. i więcej – 30%.

Tak jak więc widać jest o co walczyć. Tym bardziej, że przed nami weekend, a oferta bukmachera jest dosyć ciekawa.

Jednak należy pamiętać, że każde zdarzenie musi mieć kurs przynajmniej 1.20. A do tego nie można grać środkami z innych promocji tj. Freebet, Bonus 100%, Cashback. Bukmacher dopuszcza jedynie zawieranie środków za własne środki.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.