Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim swoi graczom specjalną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”. Wystarczy dokonać dowolnej kwoty na swoje konto, aby w zamian otrzymać kolejne dodatkowe środki. Bowiem maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Bonus dla graczy

Bonus dla graczy w STS online

Podczas trwania obecnego weekendu do zmagań piłkarskich wrodziła hiszpańska LaLiga. W niedzielę dojdzie chociażby do takich pojedynków, jak np. Ath. Bilbao z Atl. Madryt, czy też Realu Madryt z Eibarem.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu”, w której to gracze mogą liczyć na dodatkowe środki za wpłatę.

Wspomniana promocja trwa do 14 czerwca do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać. Poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejny krok jest to kliknięcie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Bonus od depozytu”.

Darmowe gotówka za wpłatę.

Warunki oferty są niezwykle proste. Wystarczy w pierwszej kolejności dokonać dowolnej wpłaty na swoje konto bukmacherskie. Następnie gracz musi zawrzeć zakład SOLO lub AKO za co najmniej 30 PLN.

Gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z najwyższej fazy rozgrywkowej w Hiszpanii. Warto jest mieć na uwadze, że typ może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z kursem nie mniejszym niż 1.85.

bonus na start bez wpłaty

Spełniłeś powyższe warunki promocji? Jak tak, to to super. Bowiem bukmacher STS online przyzna Ci dodatkowe środki. Na Twoje konto trafi 50% od pierwszego depozytu, a maksymalnie można 200 PLN.

Bonus bez depozytu od STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki już na sam początek.

Po poprawnej weryfikacji danych typer otrzyma 29 PLN i bez dokonania depozytu. Natomiast ten użytkownik który wpłaci gotówkę na swoje konto otrzyma równowartość dokonanej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne, pod warunkiem, że użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.