Dokonujesz zawarcia kuponów na sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera STS, który co tydzień dokona zwrotu swoim graczom za trzy pierwsze przegrane kupony, na których będą znajdować się jednie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

STS dokonuje części zwrotu za przegrane kupony na sporty wirtualne

STS dokonuje części zwrotu za przegrane kupony na sporty wirtualne

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Jest to promocja tygodniowa i trwa w pełne tygodnie, tj. od poniedziałku do niedzieli, aż do odwołania.

Aby wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wszystkie kupony, które będą miały zdarzenia tylko ze sportów wirtualnych automatycznie biorą udział w promocji. Możemy dokonać zawarcia kuponu pojedynczego albo wielozdarzeniowego, ale musi on pochodzić z oferty sportów wirtualnych.

27 PLN od bukmachera STS bez depozytu. STS kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher nie określa minimalnej stawki kuponu. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. Zabronione jest całkowite granie freebetami bądź inne środkami bonusowymi.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Otrzymaną wartość będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem, wartością, jaką przyznał bukmacher STS. Jednak należy pamiętać, że w obrocie biorą jedynie udział te kupony, które zostały rozliczone, jako wygrane. A ich kurs każdego z nich był większy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12