Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim użytkownikom za obstawienie meczy z kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 120 PLN.

Pewne bonusy dla graczy na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS

Pewne bonusy dla graczy na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że obecnie jest co typować. Bowiem oferta bukmachera STS na eliminacje do MŚ jest bardzo bogata, a poza tym ciekawych starć na pewno nie powinno brakować. Bowiem przed nami takie potyczki, jak m.in. Polska vs Węgry, Szkocja vs Dania, Irlandia Północna vs Włochy, Walia vs Belgia, czy też Holandia vs Norwegia. .

Natomiast na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS i oferuje on limitowaną ofertę promocyjną swoim graczom „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN”, która jest dostępna do 16 listopada do godziny 23:59. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla graczy za typowanie kwalifikacji do MŚ 2022:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego z użytkowników. Wystarczy jedynie zawrzeć kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia z eliminacji do MŚ 2022 w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

bonus na start bez wpłaty

W przypadku, gdy faworyci zawiodą to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 20% wartości stawki za każdy przegrany kupon. Łącznie każdy z typerów może otrzymać nawet 120 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu nowego użytkownikowi specjalnego ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • premię o wartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.