LvBet należy do trójki bukmacherów, którzy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia prowadzą swój kalendarz adwentowy, w którym codziennie dodają nowe promocje. Wspomniany operator na sobotę, 15 grudnia zachęca nas pograć spotkania włoskiej Serie A, na którą ma specjalną promocję.

Operator daje 7% więcej wygranej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Należy jednak pamiętać, ze dotyczy to jedynie pojedynków z włoskiej Serie A. Warto jest pamiętać, żeby skorzystać z promocji trzeba wytypować spotkania jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 15 grudnia.

Ta promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych z aplikacji mobilnej. Pobrać ja można bez żadnych problemów ze strony bukmachera. Kupony zawarte z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Jest to jedyne warunki, aby skorzystać z promocji od LvBet. Ponieważ nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. A kupon zawarty na spotkania Ligi Mistrzów z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.