Legalny bukmacher PzBuk oferuje na start swoim graczom bonus do 500 PLN za dokonanie pierwszego depozytu. Wystarczy dokonać depozytu, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera PzBuk.

Pierwszy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skompilowany, ponieważ wystarczy tam podać soje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawia, że rejestracja nie zajmie dużo czasu.

Pzbuk kod promocyjny na start

Użytkownik, który chce dokonać aktywacji pakietu powitalnego musi spełnić dwa warunki. Pierwszy z nich jest to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, a także zaznaczanie opcji aktywacji bonusu. Te dwie czynności należy zaznaczyć podczas rejestracji.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Następnie gracz musi dokonać już wpłaty. Jednak należy jest widzieć, że wyłącznie pierwsza wpłata jest objęta promocją. Bukmacher PzBuk przyznaje bonus równowartości depozytu, czyli przy wpłacie 200 PLN druga taka sama wartość znajduje się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

Typerzy, którzy maja aktywne konto u tego operatora mogą liczyć na szereg innych, ciekawych promocji.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.