Już w sobotę 16 listopada reprezentacja Polski rozegra już dziewiąte spotkanie podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Rywalem Biało – Czerwonych będzie Izraelem. W związku z tym pojedynkiem bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Złoty Gol”, w której to akcji można otrzymać nawet bonus o wartości 100 PLN.

BetClic: Złoty gol 2019

BetClic: Złoty gol 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „Złoty Gol” dostępna jest graczom w dniach od 14 do 16 listopada. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji bukmacher BetClic dopuszcza jedynie kupony SOLO, na których musi się znaleźć wyłącznie zdarzenia na strzelca bramki pojedynku pomiędzy Izraelem, a Polską w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020.

Typ może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka zakładu promocyjnego to 20 PLN. Jednak z tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Legalny bukmacher BetClic Polska przyzna graczowi bonus pod warunkiem, że zagrany kupon:

  • spełnia powyższe warunki promocji
  • został rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie 100 PLN. Wysokość bonusu jest liczona w następujący sposób „wygrana – stawka = zysk netto”.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

Nagrody w formie środków bonusowych trafią do typerów na później do 19 listopada do godz 23:59.

Darmowy kod promocyjny u legalnego bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic w formie bonusu powitalnego oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Jednak należy pamiętać, że Cashback trzeba aktywować. Można to zrobić JEDYNIE poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki. Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast, jak zakład okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Dodatkowo bukmacher BetClic oferuje dla graczy chociażby TV BetClic. Gracz mogą tam w pełni legalnie oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.