Fortuna wychodzi naprzeciwko nowym graczom. Jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, aby je założyć. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ już na starcie mamy okazję, aby skorzystać z kilku promocji. Szczegóły znajdują się poniżej.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Jest to pierwsza akcja promocyjna od bukmachera, którą można wykorzystać już po samej rejestracji i dokonaniu pierwszego depozytu. Jeżeli obstawisz pierwszy swój kupon u tego bukmachera i nie uda Ci się wygrać operator zwróci Ci gotówkę. Maksymalna kwota jaka podlega zwrotowi to 100PLN.

Okazja na 400 PLN

Mamy jeszcze szansę nawet bonus w kwocie 400PLN od Fortuna. Promocja trzeba przyznać, że jest dosyć łatwa i tym samym nie jest trudno, aby dostać ten bonus. Szczegóły poniżej:

1. Dokonać depozytu w terminie 10 dni od momentu rejestracji;

2. Na przestrzeni 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty;

3. Do akcji zaliczane są kupony, na których znajdują się przynajmniej 3 zdarzenia;

4. Minimalny kurs kupony musi wynosić 1.90;

Jeżeli powyższe kryteria będą spełnione to otrzymasz bonus od bukmacher w wysokości pierwszego swojego depozytu. Maksymalna kwota jaką bukmacher może zwrócić to 400PLN.

Do tego w dalszym ciągu jest promocja u bukmachera podczas rejestracji, gdzie można skorzystać z kodu promocyjnego, który brzmi  „BETONLINE”. Jednak trzeba pamiętać, że jest on dostępny jest jedynie podczas rejestracji  www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.