Ostatnie dni promocji bukmachera Forbet z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, czyli 22 dzień grudnia bukmacher daję ofertę dla nowych graczy.

Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 22 grudnia do godziny 23:59. Właśnie do tego czasu mamy okazję założyć konto na stronie bukmachera www.iforbet.pl.

Oferta jest skierowana jedynie do nowych użytkowników. Jeżeli go nie posiadasz jest to dobra okazja, aby założyć, ponieważ dostaniesz 20 PLN w gratisie na dobry start.

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie próby oszukiwania i zakładania więcej niż jedno konto z tego samego adresu IP będzie skutkowało jego blokadą.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich