Z okazji święta Trzech Króli bukmacher Forbet daje swoim użytkownikom bony. Bowiem wystarczy dzisiaj zawrzeń kupon za kwotę dokładnie 39 PLN. A do tego być w trójce graczy najwyższymi trafionymi kursami, a z zamian otrzymamy bonus w kwocie 200 PLN!

Promocja obowiązuje jedynie w niedzielę 6 stycznia i trwa do godziny 23:59!! Do tej momentu mamy właśnie czas, aby nasz kupon został rozliczony. Stawka kuponu musi być równa 39 PLN.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna. Dowolna jest również ilość kuponów zawartych w tej promocji. Bukmacher wyklucza jedynie zawieranie kuponów ze środków bonusowych.

Nagrodzeni zostaną trzej graczy, których kurs łączny będzie najwyższy, a do tego kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Bonus na kontach zwycięzców pojawi się w poniedziałek 7 stycznia do godziny 16:00.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Aby móc wypłacić bonus należy dokonać obrotu czterokrotnością otrzymanej kwoty po kursie minimum 2.00. Mamy na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.