Już w sobotę czeka nas kolejne El Classio, Real Madryt podejmie na własnym obiekcie FC Barcelonę. W środę w Pucharze Króla wygrała ekipa Dumy Katalonii 3-0. Jak będzie tym razem? W związku z pojedynkiem bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy. Obstaw kupon na ten mecz i wygraj dodatkową kasę.

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Odbierz dodatkową wygraną na pojedynek Realu Madryt vs Barceloną

Oferta skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBET, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Mecz Real Madryt – FC Barcelona można obejrzeć za darmo na stronie STS TV.

Wystarczy, że dokonamy zakładu na pojedynek Real Madryt vs Barcelona za minimum 50 PLN i wybierzemy zdarzenie:1X2 (Zwycięzca Meczu), aby liczyć na dodatkowa kasę. A nagrody są ciekawe, bo wyglądają następująco:
› 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2 połowy meczu
› 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
› 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique
› 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
› 100 PLN za hattrick Messiego, Benzemy lub Bale’a
› 500 PLN, jeśli podczas dokonywania zmiany jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska, przez co zmiana nie dojdzie do skutku!

Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zwarty za środki własne.

Odbierz freebet od sts – kod promocji: BETONLINE

Nagroda w formie bonusu zostanie przypisana automatycznie do konta gracza w dniu 4.03.2019 do godziny 17:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu przyznają kwotą po kursie, co najmniej 1.75. W obrocie nie są zaliczane kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.