Jeżeli dokonujesz zakładów na cornery to warto jest skorzystać z promocji Etoto. Wystarczy, że na przestrzeni tygodnia zagramy jeden skład za 50 PLN na rzuty rożne i jeżeli okaże się, że jest przegrany to bukmacher przyzna Freebeta w wysokości 25 PLN.

Jest to promocja tygodniowa i trwa do odwołania. Polega na tym, żeby na przestrzeni tygodnia, tj. od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59 dokonać zawarcia kuponu na cornery za minimum 50 PLN. W zamian bukmacher przyzna Freebeta w wysokości 25 PLN jak się okażę, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a tego dokonali przynajmniej dwóch depozytów.

Aby wziąć udział w promocji trzeba zgłosić swój udział poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Kupon, aby wziął udział w promocji musi spełniać poniższe warunki”:

 1. stawka nie może być mniejsza niż 50 PLN i musi pochodzić ze środków własnych
 2. minimalny kurs kuponu to 1.02
 3. Zakład został wybrany na jedną z ofert cornerów w piłce nożnej:
 • 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
 • handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
 • suma rzutów rożnych drużyny,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
 • suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
 • rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
 • rzuty rożne 3-drogowo,
 • więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Freebeta w wysokości 25 PLN.

Należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można maksymalnie otrzymać jednego freebeta.

Aby odebrać nagrodę należy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Freebet jest do wykorzystania przez gracza. Wygrana kuponu postawionego przez darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę, czyli o 25 PLN.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.