W Skandynawii odbywa się Raw Air. W związku z tą imprezą bukmacher Fortuna wprowadza promocję Happy Hours podczas to, której zwiększa wygrane o 14%.

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Jednak trzeba pamiętać, że w wyznaczonych godzinach Happy Hours bonus pojawi się w kategorii zakładów na skoki narciarskie.

Warunki promocji są bardzo proste, ponieważ wystarczy, zawrzeć kupon z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. W promocji biorą jedynie udział tylko te kupony, które mają zdarzenia ze skoków. W tej akcji nie można mieszać dyscyplin.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Promocja obowiązuje:
-sobota, 16.03. Happy Hours: 13:45-15:45
-niedziela, 17.03. Happy Hours: 14:00-16:00

Należy pamiętać, że tych zakładów nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Z promocji wykluczone są również kupony, które „Early Cash Out”.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a także Twój kupon okaże się wygrany, bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.