Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Etoto? Jak nie to warto je założyć i skorzystać z promocji, jaką bukmacher przygotował dla nowych graczy. Ponieważ już za sam proces rejestracji dostajemy freebeta. Łącznie możemy otrzymać nawet 1040 PLN.

Należy pamiętać, że oferta jest skierowana do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera. Bukmacher Etoto przewidział już na start cztery bonusy. A wyglądają one następująco:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału w promocji, a także nie musimy nigdzie wpisywać żadnego kodu. Ponieważ bonus zostanie przypisany do konta gracza automatycznie po wykonaniu konkretnych kroków! A wszystko wygląda następująco:

Jak więc widać w ramach najnowszej promocji powitalnej bukmachera Etoto już na samym starcie możemy otrzymać nawet 1040 PLN bonusu. Jednak kwota, jaką otrzymasz tak naprawdę zależy od Ciebie. Ponieważ jest uzależniona od wielkości wpłat.

Etoto jest to bardzo ciekawy bukmacher. Ponieważ oferta bukmachera jest dosyć bogata. A do tego operator cały czas ma ciekawe promocje dla swoich graczy.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.