Wraz ze startem bukmachera BetClic Polska poznaliśmy kod bonusowy, który można wykorzystać przy rejestracji. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Poznaliśmy kod bonusowy do BetClic Polska!
Poznaliśmy kod bonusowy do BetClic Polska!

Betclic Polska kod bonusowy

W ramach oferty specjalnej przygotowanej przez Betclic każdy nowy gracz otrzymuje do 500 PLN zwrotu od nietrafionego pierwszego kuponu.

Rejestracja u bukmachera trwa dosłownie kilka chwil, a aby zakończyć cały proces, nie musisz od razu weryfikować danych!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jednym z punktów rejestracji jest wpisanie kodu na start. Jak dobrze brzmi kod promocyjny BetClic? Dopiero od niedawna go znamy, ale już teraz jest aktywny i śmiało można go wpisywać!

Betclic promocja na start

Aktualny kod na bonus zawsze znajdziesz w banerze poniżej. Jeżeli tylko uleganie zmianie, na pewno go poprawimy! To jak, zgarnąłeś już swoje hasło promocyjne? 😉

Zwrot u bukmachera BetClic to 100% stawki pierwszego kuponu. Jeżeli twój zakład debiutancki okaże się wygrany, zarobisz pieniądze tak, jak w normalnych okolicznościach!

Betclic bonus powitalny jest promocją limitowaną. Nigdy nie wiadomo, kiedy się zakończy lub zmieni się jego forma. Jeżeli zatem obecnie ci odpowiada, warto pomyśleć, czy nie warto natychmiast z niego skrozystać!

Głodny innych bonusów? Zaglądaj do naszego portalu, by zawsze być na bieżąco z promocjami!

Odebrałeś już swój cashback BetClic czy jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji na jego temat? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.