Ciekawą promocję dla swoich graczy na czwartek 11 kwietnia przygotował bukmacher Forbet. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 100 PLN, aby w formie bonusu otrzymać 25 PLN. I to nie zależenie od rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz dokonał minimum jednego depozytu. Chcąc wziąć udział w tej promocji to nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani również się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i obwiązuje jedynie w czwartek – 11 kwietnia do godz. 23:59. I to właśnie do tego momentu mamy czas, żeby dokonać zawarcia kuponu, którego stawka nie może być mniejsza niż 100 PLN. Poza tym na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. Lecz bukmacher wymaga, żeby kurs całkowity wyniósł minimum 2.50.

Odbierz bonus od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Z tej promocji natomiast są wykluczone zdarzenia typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości bądź zakłady golden race. Kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe bądź będą to kupony systemowe .

Bonus w kwocie 25 PLN w Forbet zostanie przypisany do konta gracza automatycznie po spełnieniu powyższych warunków promocji. A będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszy niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.