Przed nami już czwarta kolejka w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska online przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną której typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon.

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na euroopejskie puchary

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko przegranej na europejskie puchary

Warto jest powiedzieć, że czekają nas bardzo ciekawe mecze zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak PSG vs Lipsk, Inter Mediolan vs Real Madryt, Standard Liege vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska online oferuje akcję „Pewny zakład. Zwracamy 40 PLN”, w której zwraca gotówkę graczom za przegrany zakład. Jeśli checz skorzystać z tej oferty to musisz wiedzieć, że aktywna jest ona do 26 listopada do godziny 23:59. I koniecznie do niej trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN na europejskie puchary:

Dopuszczone przez bukmacher Betclic online są wyłącznie kupony AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00. Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się same zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Oddane typy przez gracza mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli się okaże, że na kuponie był jeden błąd to użytkownik otrzyma zwrot stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie może to być 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betlclic:

Każdy użytkownik może rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic od bezpiecznego kuponu. Chcą dokonać aktywacji Cashbacka wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.