Podczas najbliższego weekendu odbędzie się niezwykle ciekawe wydarzenie w MMA, a mianowicie gala UFC 249. Emocji podczas tego wydarzenia nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych walk, jak m.in.Cerrone vs Pettis.

Bonus 20 PLN dla graczy na UFC 249

Bonus 20 PLN dla graczy na UFC 249

Nie da się ukryć, że jest to niezwykle istotne wydarzenie, ponieważ pomimo pandemii korona wirusa odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie w formule MMA.

Podczas to UFC 249 dojdzie chociażby do rywalizacji pomiędzy Cerrone z Pettisem. Poza tym zostaną rozegrane dwie walki o tytuł Mistrzowski.

Bukmacher eFortuna natomiast oferuje limitowana ofertę promocyjną graczom na wydarzenie, tj. „Bezpiecznik 20 PLN na UFC 249”, która do akcja trwa do 10 maja.

Pewne 20 PLN na UFC 249

Promocją jest objęty pierwszy zakład zagrany przez gracza, który to spełnia poniższe warunki promocji.

Bukmacher eFortuna kwalifikuje kupony AKO, ale i również MAXIKOMBI. Poza tym wymagane jest to, żeby na zakładzie znajdujesz się minimum jeden typ z zmagań zawodników w UFC.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ ciekawych pojedynków podczas tego wydarzenia nie zabraknie. Przed nami chociażby starcie pomiędzy Cerrone z Pettisem. Do tego swoje walki stoczą jeszcze, m.in. Ngannor i Jacksonville.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się inne zdarzenia, ale wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a do tego rozliczone najpóźniej mogą w dniu 10 maja do godziny 23:59.

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, ale ten zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe automatycznie jest wykluczone z tej oferty.

Kupon okazał się wygrany super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. Natomiast w przypadku przegranej gracz może liczyć na bonus o wartości 20 PLN.

eFortuna online kod promocyjny:

Legalny bukmacher eFortuna przygotował wszystkim swoim graczom bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać darmowe środki:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • premia równowartości depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 115 PLN

Łącznie gracze może otrzymać bonus o wartości 1135 PLN. Chcąc otrzymać te środki gracz koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.