Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS. Typerzy za obstawienie meczy każdego dnia mogą otrzymać darmowe środki i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Bonus za aktywność dla graczy

Bonus za aktywność dla graczy

A trzeba przyznać, że oferty bukmacherów są bogate i jest co typować. Tym bardziej, że na parkiecie wrócili już koszykarze i siatkarze. A poza tym rozgrywane są pojedynki zarówno w piłce nożnej, tenisie, czy Esporcie.

Bukmacher STS natomiast nagradza wszystkim swoich graczy extra bonusami i to każdego dnia tygodnia, aż do odwołania w ramach oferty „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Chcesz z niej skorzystać? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowe gotówka codziennie dla typerów za aktywność

Bukmacher STS nagradza swoich użytkownikom i to każdego dnia tygodnia za obstawienie meczy. Wystarczy jedynie obstawiać zdarzenia sportowe, aby otrzymywać bonusy.

W ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikują się jedynie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, które muszą spełniać takie warunki, jak:

  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie
  • zakład obowiązkowo musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który w czasie jednej doby zagra kupon lub kupony za łączną kwotę nie mniejszą niż 100 PLN w prezencie otrzyma extra 20 PLN i to bez najmniejszego znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej

Bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to już na start można otrzymać darmowe środki. Warto wiedzieć, że maksymalna premia, jaka może trafić na konto gracza to, aż 1229 PLN w formie środków bonusowych.

Już za dokonanie rejestracji gracz otrzyma premię 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Typer, który zdecyduje się na swoją pierwszą wpłatę otrzyma bonus jej równowartości, aż do 1200 PLN. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.