Specjalną ofertą promocyjną na skoki narciarskie oferuje graczom bukmacher STS z okazji konkursów w Zakopanem. Bowiem w przypadku przegranej każdy gracz może liczyć odzyskanie stawki kuponu.

STS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie

STS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie

Trzeba powiedzieć, że przed nami niewątpliwie ciekawy weekend w skokach. Tym bardziej, że zostaną rozegrane konkursy drużyne i indywidualne. W dodatku nasi zawodnicy znajdują się w dobrej dyspozycji i będą chcieli to potwierdzić na „swojej skoczni”,

Wszyscy typerzy mogą skorzystać z oferty promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem”, która jest aktywna gracom do 17 stycznia do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać koniecznie gracze muszą się zapisać na stronie www.STS.pl.

Puchar Świata w Zakopanem – bonus dla typerów:

Legalny bukmacher STS w ranach wspomnianej akcji dopuszcza kupony SOLO i AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej bądź na żywo z konkursów w skokach narciarskich w Zakopanem.

bonus na start bez wpłaty

W przypadku wuygranego zakłądu cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli faworyci Cię typera, to otrzyma od zwrot 50% stawki kuponu. Maksymalna kwota to nawet 100 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to gracze na sam start mogą otrzymać extra środki nawet o wartości 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji bonusu powitalnego użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że darmo 29 PLN trafi na konto gracza za założenie konta. I nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Natomiast po dokonaniu depozytu typer otrzyma premię jej równowartości, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.