Bonus powitalny dla swoich graczy ma bukmacher STS. Wystarczy, że dokonasz pierwszej wpłaty, a bukmacher STS przyzna Ci równowartość wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

STS bonus bez wpłaty własnej

Oferta jest skierowana do graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera STS. Jednak warto jest założyć, ponieważ operator gwarantuje duża ilość spotkań, a dla swoich graczy STS ma ciekawe promocję. Już za dokonanie samej wpłaty dostajesz freebet od bukmachera w wysokości 27 PLN.

Żeby skorzystać z bonusu należy podczas rejestracji wpisać STS kod promocyjny, który obecnie to: BETONLINE

Należy pamiętać, że podczas rejestracji trzeba zaznaczyć, opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

Z tej akcji promocyjnej mogą skorzystać tylko Ci gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu u bukmachera. Po zaksięgowaniu pierwszej kwoty bonus automatycznie trafi na konto gracza.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że do obrotu nie są zaliczane kupony: maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone Cash – out czy takie, na których znajdują się kupony z typem Hit Dnia.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, podobnie jak i stawka. Jednak trzeba łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91.

Myśleć o wypłacie środków należy dokonać trzykrotnego obrotu (przykładowo dokonaliśmy wpłaty za 200 PLN, musimy wykonać obrót na kwotę 600 PLN), po kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Lecz trzeba pamiętać, że do obrotu zaliczane są tylko kupony wygrane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12