Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Fortuny? Jak nie, to dobra jest okazja, żeby to zrobić. Ponieważ wystarczy przejść poprawnie proces rejestracji, aby cieszyć się z pakietu jaki bukmacher przewidział nowy użytkownikom.

Promocja skierowana jest do osób, które jeszcze nie posiadają ikonta u bukmachera www.efortuna.pl. Jednak należy pamiętać, że wszystkie próby wyłudzenia, czyli zakładania multikont itp. Będzie skutkowało zablokowaniem bądź też usunięciem kont.

Wystarczy założyć konto internetowe u bukmachera, a Twój pierwszy kupon będzie zarazem zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że zostanie on rozliczony jako przegrany operator zwróci Ci wkład za kupon. Nawet do 100 PLN!!

To nie wszystko! Bowiem możesz otrzymać bonus nawet do 400 PLN. Co zrobić, żeby go otrzymywać? Wystarczy dokonać depozytu w terminie do 10 dni od momentu zarejestrowania konta. Następnie na przestrzeni 30 dni dokonać obrotu czterokrotnością pierwszej wpłaty.

Muszą to być przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie, gdzie kurs łączny nie będzie mniejszy niż 1.90.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher automatycznie przyznaje bonus w wysokości pierwszego depozytu. Maksymalna kwotą jaką Fortuna może przyznać to 400 PLN!

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.