Bukmacher Fortuna przewidział posiada nowy pakiet dla graczy, w który oferuje darmowe bonusy.

Bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Fortuna.

Bukmacher Fortuna już za sama rejestrację przyznaje bonus w wysokości 20 PLN. Chcąc otrzymać ten bonus należy użyć kodu promocyjnego przy rejestracji BETONLINE. W zamian na konto gracza trafi bonus w wysokości 20 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty od bukmachera Fortuna. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo bukmacher zmniejsza ryzyko przegranego pierwszego kuponu. Bowiem jeżeli pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher w zamian dokona zwrotu stawki za jaki został rozegrany kupon. Maksymalnie można otrzyma 100 PLN.

Dodatkowo bukmacher zwiększa depozyt dla swoich graczy. Wystarczy, dokonać pierwszej wpłaty do dziesięciu dni od momentu rejestracji, a następnie przez pierwszy miesiąc dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconą kwotą. Dokładnie mówiąc jeżeli wpłaciliśmy 100 PLN musimy zawrzeć kupony przez miesiąc na kwotę 400 PLN, gdzie każdy kupon będzie miał minimum trzy zdarzenia, a kurs jego łączny będzie nie mniejszy niż 1.90.

W zamian bukmacher Fortuna przyzna bonus wysokości depozytu, czyli jeżeli użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 100 PLN drugie tyle dostanie w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Nie można zapominać, że bukmacher oferuje szeroką ofertę spotkań przedmeczowych jak i na żywo. Dodatkowo użytkownicy, którzy posiadają konto u tego bukmachera w pełni za darmo mogą oglądać mecze online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.