Ciekawą promocję dla swoich graczy ma bukmacher Forbet, który w czwartek – 4 kwietnia rozdaje każdego graczowi, który zawrze kupon za 100 PLN otrzyma 25 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Co ważne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja obowiązuje jedynie w czwartek – 4 kwietnia do godz. 23:59. Jednak należy pamiętać, że bonus dotyczy jedynie pierwszego kuponu, czyli można otrzymać jeden bonus od bukmachera.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Aby kupon był brany pod uwagę w promocji musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
  • łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.50
  • stawka musi wynieść nie mniej niż 100 PLN. Środki natomiast muszą pochodzić z konta głównego.

Należy pamiętać, że zdarzenie typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji. Jednak nie można zapominać, że bonus trafi jedynie do pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki.

Co istotne w tym wszystkim, bonus trafi na konto gracza nie zależnie od rozliczenia kuponu.

Bonus od bukmachera Forbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością z minimalnym kursie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.