Obstawiasz sporty wirtualne? Jak tak to ciekawą promocję dla Ciebie ma bukmacher Forbet, który zmniejsza ryzyko przegranych. Ponieważ za trzy przegrane kupony bukmacher przyznaje bonus w wysokości 20 PLN za każdy kupon.


Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że ta akcje promocyjna trwa jedynie we środę – 3 kwietnia.

W promocji biorą udział kuponu, które zostaną zawarte w środę 3 kwietnia i będą znajdowały się na nim jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Minimalny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, gdzie stawka musi być równa kwocie 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli okaże się, że twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane. To bukmacher Forbet przyzna Ci zwrot 20 PLN za przegrany kupon. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony, wiec maksymalnie można otrzymać 60 PLN.

Ewentualny bonus trafi na konto gacza do 23 godzin po rozliczeniu kuponów. Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu z minimalnym kursie 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.