Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną akcję promocyjną za typowanie spotkań eliminacyjnych do europejskich pucharów. Typerzy regularnie mogą liczyć na zwrot stawki za każdy przegrany kupon.

Cashback STS. Jak dostać nawet 50 zł?

Cashback STS. Jak dostać nawet 50 zł?

Warto jest dodać, że na pewno na brak emocji w najbliższych dniach nie będzie można brakować, ponieważ przed nami takie potyczki, jak m.in. Karabag – Lech Poznań, Cluj – Pyunik, Akademia Pandev – Lechia Gdańsk, czy też Reykjavik – Pogoń Szczecin.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!”. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 12 do 14 lipca do godziny 23:59.

Pewne 50 PLN na europejskie puchary

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!” kwalifikuje zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe.

Jednak nie ważne, jaki rodzaj zakładu wybierze gracz na kuponie musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z oferty dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

bonus na start bez wpłaty

Gracze, których zakład okazał się przegrany będą mogli liczyć na zwrot 15% wartości stawki za każdy taki kupon. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć typer to 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS online nagradza każdego nowego użytkownika bonusami za obstawienie meczy na sam start. Za trzy pierwsze depozyty użytkownik otrzyma premię. Łącznie może to być nawet 1500 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że za przegrany kupon użytkownik otrzyma zwrot stawki. Opinie o STS pokazują, że nowa oferta bonusowa bardzo sie spodobała graczom.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i co istotne nie sprawi nikomu żadnych problemów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.