Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia, aby liczyć na dodatkową kasę. Na konto każdego użytkownika można liczyć na 200 PLN.

200 PLN za obstawienie meczy od Betclic

200 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Warunki promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” są niezwykle proste. Wystarczy obstawiać dowolne mecze, aby liczyć na extra kasę. A śmiało można powiedzieć, że jest co typować. Wynika to z tego, że mecze cały czas są rozgrywane w większości dyscyplin.

Istotne jednak jest to, aby chcieć skorzystać z oferty „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” należy do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja jest dostępna wszystkim użytkownikom wyłącznie w dniach od 6 do 9 stycznia do godziny 23:59.

Bonus za obstawienie meczy w Betclic

W promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny, a w dodatku mogą być z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”.

Jednak każdy zakład promocyjny dodatkowo musi spełniać następujące warunki:

  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka minimalna 20 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli zakłady promocyjne okażą się wygrane to użytkownik otrzyma dodatkową premię:

  • 3 kupony – bonus 40 PLN
  • 5 kuponów – bonus 80 PLN
  • 10 kuponów – bonus 200 PLN

Ewentualne nagrody na kontach graczy znajdą się najpóźniej do 11 stycznia do godziny 17:00.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu nowemu użytkownikowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to można na sam start liczyć na pierwszy ubezpieczony kupon. Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.