Po letniej przerwie wracamy z rozgrywkami w czołowych ligach europejskich, jak m.in. Premier League, czy też Bundeslidze. Na tą okazję bukmacher STS przygotował typerom akcję promocyjną, w której to można liczyć na ekstra środki.

STS daje 100 zł na inaugurację sezonu ligowego

STS daje 100 zł na inaugurację sezonu ligowego

Emocji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ w akcji będzie mogli oglądać najlepsze kluby europejskie, jak Manchester City, Bayern Monachium, czy też Liverpool.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z akcji promocyjnej „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 5 do 7 sierpnia do godziny 23:59.

Na uwadze trzeba mieć fakt, że powyższa akcja będzie aktywna graczom jedynie w momencie do niej dołączenia. A dokonać tego można jedynie poprzez dołączenie do niej na stronie www.STS.pl.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy

Warunki akcji promocyjnej „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek 1. kolejki sezonu 2022/23 rozgrywek Bundesligi, Ligue 1 lub Premier League
  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi minimum 20 PLN
bonus na start bez wpłaty

Typer, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS bonus w wysokości 50% stawki do 100 PLN. Bukmacher STS opinie graczy ma firmy dobrze robiącej swoim klientom, a ta promocja jest doskonałym tego przykładem.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom na sam start bardzo ciekawy bonus powitalny. Każda z trzech wpłat jest objęta bonusem, gdzie to łącznie można otrzymać nawet do 1500 PLN.

Dodatkowo KAŻDY pierwszy kupon z następujących kategorii zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, że cały proces założenia konta dosłownie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.