Specjalną ofertę promocyjną graczom na ostatnia kolejkę zmagań w Lidze Mistrzów i Lidze Europy przygotował bukmacher STS. Gracza za poprawnie wytypowany wynik dowolnego meczu otrzymają extra środki, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Legalny bukmacher STS zwiększa wygrane graczom na europejskie puchary. Pula nagród 25 000 PLN

Legalny bukmacher STS zwiększa wygrane graczom na europejskie puchary. Pula nagród 25 000 PLN

Trzeba powiedzieć, że bardzo ciekawie zapowiada się ostatnia seria spotkań zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy. Przed nami przecież niezywkle emocjonujące ciekawae mecze, jak np. Real Madryt vs Moenchengladbach, Lipsk vs Manchester United, Barcelona vs Juventus.

Bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim typerom i oferuje limitowaną akcję promocją „25 000 PLN na europejskie puchary”, która dostępna jest do 10 grudnia do godziny 23:59.

Gracze, którzy chcą z niej skorzysta co istotne obowiazkowo muszą się zarejestrować na stronie www.STS.pl.

Pewna środki dla graczy za obstawienie meczy:

Promocja „25 000 PLN na europejskie puchary” polega na zagraniu zakładu SOLO lub AKO za minimum 15 PLN, na którym to kuponie będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik meczu Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy.

bonus na start bez wpłaty

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują rezultat to poza wygraną gotówką otrzymają extra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulą nagród, która wynosi 25 000 PLN.

Bonus na start u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim typerom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym gracze mogą otrzymać nawet 1229 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że obowiazkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE, aby aktywować następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.