Przed nami 9 grudnia, w związku z tym bukmacherzy dają nam promocję, m.in. LvBet i Forbet.

20PLN za rejestrację od Forbet

Wystarczy założyć konto w Forbet, a możesz zrobić to klikając TU i spełnić poniższe pięć punktów regulaminu, aby cieszyć się z 20 PLN na koncie. Jednak trzeba pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 9 grudnia.
Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje tylko w dniu 09.12, aby z niej skorzystać należy zarejestrować konto na stronie www.iforbet.pl

2. Bonusy w wysokości 20 PLN znajdą się na kontach od razu po pozytywnym zweryfikowaniu konta

3. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to należy go aktywować w ciągu 30 dni.

4. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

5. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

 

14% więcej od LvBet na Plusligę

LvBet zachęca dzisiaj typować Plusligę. Ponieważ bukmacher daje 14% więcej od wygranej niż zwykle. Trzeba pamiętać, że promocja aktywna jest tylko z aplikacji bukmachera. Jeżeli dojdzie do obstawiania przez stroną mobliną, czy też standardową promocja nie będzie aktywna.

Nie posiadasz jeszcze konto u bukmachera? Można założyć je TU, a do tego skorzystać z kodu promocyjnego „BETONLINE”, który należy wpisać podczas rejestracji na stronie www.lvbet.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK