W dniach od 15 listopada do 15 grudnia trwa konkurs esportowy u legalnego bukmachera LvBet, w którym to wspomniany operator nagrodzi najlepszych typerów. Jest o co walczyć, bowiem nagroda główna to komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Konkurs dostępny jest graczom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Ta akcja polega na zbieraniu punktów, a są one przyznawane za zawarte kupony. System punktowania wygląda następująco:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji
Darmowy kod promocyjny u bukmachera betfan

W ramach tego konkursu kwalifikują się kuponu SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. Należy jednak pamiętać, że dopuszczalne są jedynie zdarzenia przedmeczowe lub na żywo z oferty esportowej CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. Należy jednak pamiętać, że z akcji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

W ramach tego konkursu legalny bukmacher LvBet nagrodzi graczy w dwóch etapach.

Pierwsze nagrody trafią do typerów w połowie turnieju, a otrzymaj je dziesięciu graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów. Na konto zwycięzcy trafi 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Natomiast na koniec turnieju legalny bukmacher LvBet nagrodzi również dziesięciu graczy, gdzie to zwycięzca otrzyma chociażby komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer o wartości 5500 PLN + dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung o wartości 1000 PLN + dodatki
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + dodatki
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

LvBet kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher LvBet nowym graczom przewidział pakiet powitalny, gdzie to już na start można otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Typer, który dokona natomiast depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, gdzie to maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.