Przed nami ostatnie spotkania 1/8 finału w Lidze Mistrzów. W związku z tym bukmacher Totalbet ma promocję dla swoich graczy. W której zmniejsza przegrane.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

W promocji mogą wziąć udział Ci grace, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu,

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać wystarczy, że dokonamy zakładu na spotkania z Ligi Mistrzów. Należy postawić zakład pojedynczy albo AKO z salda głównego. Na ofertę spotkań przedmeczowych bądź LIVE z Ligi Mistrzów.

Odbierz freebet od bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Minimalna stawka kuponu 50 PLN, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher zwróci Ci 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Kupon rozliczeniowy zostanie rozliczony najpóźniej do 14 marca do godz. 02:00.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji bukmachera Totalbet, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bonus na konto gracza trafi w formie środków bonusowych.

Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością. Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20, gdzie a kurs całkowity musi wynieść minimum 2.00.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.